سایپا

مانیتور تصویری سایپا

یکی از جذاب‌ ترین آپشن هایی که امروزه بر روی اکثر خودروهای سایپا نصب می‌ شود مانیتور تصویری سایپا است که به‌ مرور طرف‌ داران زیادی نیز پیدا کرده‌ است. به مانیتور ماشین، اسکرین خودرو و یا نمایشگر تصویری نیز می‌ گویند. بیش تر این مانیتورها از مدل‌ های لمسی هستند که قابلیت ورودی و خروجی بسیار زیادی دارند و امروزه کم‌ تر اتومبیلی را می‌ توان یافت که نمونه‌ ای از این مانیتورهای شرکتی سایپا را نداشته باشد. وینکا مرجع مانیتور شرکتی سایپا، و مانیتور تصویری ایران خودرو است و شما امکان خرید انواع مانیتور تصویری سایپا و قیمت مانیتور تصویری را دارید.

 همچنین در فروشگاه شما می توانید انواع مانیتور ایران خودرو سایپا مانند مانیتور پراید، مانیتور ساینا و مانیتور پژو پارس را خریداری کنید.

امکانات مانیتور تصویری سایپا

همان‌ طور که در مقدمه به آن اشاره کردیم مانیتور تصویری سایپا یکی از آپشن های جذاب و پرطرف‌ دار است که امروزه در اکثر خودروهای میان رده دیده می‌ شود، اما از آن‌ جایی‌ که معمولاً در شرکت پیاده‌ سازی این مانیتورها را انجام نمی‌ دهد خریداران پس‌ از خرید خودرو مورد نظر خود اقدام به نصب مانیتور تصویری سایپا یا همان مانیتور شرکتی سایپا می‌ کنند که یکی از این مانیتورها مانیتور فابریک شرکتی است.

 

مانیتورها طرح‌ ها و اندازه‌ های مختلفی دارند که یکی از پرکاربردترین آن‌ ها مانیتور اندروید فابریک است. این مانیتور مجهز به سنسور دنده عقب، دوربین دنده عقب، کروز کنترل، کیلس استارت، ردیاب خودرو و دیگر آبشن های به‌ روز می‌ باشد. امروزه در اکثر خودروها از خودروهای پراید گرفته تا انواع مرسدس بنز مجهز به مانیتور هستند به این نوع مانیتورها نمایشگر تصویری خودرو یا اسکرین خودرو نیز می‌ گویند که به‌ طور عمده بیش تر آن‌ ها جزء مدل‌ های لمسی محسوب می‌ شوند.

 

 این مدل‌ ها قابلیت ورودی و خروجی های بسیار زیادی از جمله درگاه یو اس بی، صدای استریو، ورودی گیرنده دیجیتال و غیره می‌ باشد و در ابعاد و اندازه های مختلفی با صفحه نمایشگرهای با کیفیت تولید و عرضه می‌ شود. بیش تر مانیتورهایی که در کشور ما مورد استفاده قرار می‌ گیرند ساخت کشور چین است که با گریدهای مختلف کیفی و سطح قیمت متفاوت عرضه می‌ شود. مانیتور تصویری سایپا یا همان مانیتور شرکتی سایپا نیز یکی از انواع پرکاربرد مانیتورها است که بر روی ماشین‌ های سایپا دیده می‌ شود.

 

ویژگی‌ های مانیتور تصویری سایپا

مانیتور تصویری سایپا نیز مانند دیگر مانیتورها دارای برخی ویژگی‌ ها و خصوصیات است که عبارت هستند از:

 

ابعاد مانیتور

اشکال و ابعاد هندسی مانیتورها معمولاً بر اساس نوع داشبورد خودرویی می‌ باشد که قرار است مانیتور بر روی آن پیاده شود. با توجه به این موضوع، مانیتورها به‌ صورت مربعی یا مستطیلی شکل و یا حتی گاهی اوقات مقداری نامتعارف هستند که این موضوع موجب می‌ شود به‌ علت تغییر در قسمت داشبوردهای خودرو بدون ایجاد هیچ‌ گونه مشکلی در پخش تصویر همراه باشد و بتوان دریچه هواکش و هم چنین دکمه‌ های آنالوگ اطراف آن را به‌ راحتی تعویض کرد.

از این ویژگی به‌ ویژه مانیتور اندروید سایپا، مانیتور شرکتی سایپا به‌ خوبی برخوردار هستند و یکی از انواع بهترین مانیتورهای موجود در بازار می‌ باشند.

 

جنس مانیتور تصویری سایپا

جنس مانیتور تصویری سایپا شامل نمونه‌ های TFT، LED،  OLED و غیره می‌ باشد.

 

سیستم عامل مانیتور تصویری سایپا

عامل نرم‌ افزاری در مانیتور تصویری سایپا از توسعه دهندگان متنوعی است اما به‌ طور کلی دو سیستم عامل در بازار وجود دارد که جزء محبوب‌ ترین سیستم‌ های عامل هستند این دو مورد عبارت‌ اند از:

 

سیستم عامل اندروید:

سیستم عامل اندروید با بسیاری از گوشی های موبایل هماهنگی دارد و از اپلیکیشن‌ های بسیار متنوع و هم چنین پشتیبانی گسترده نرم‌ افزاری و امکان بروزرسانی کردن  APP با استفاده کردن از اینترنت را دارد. رابط‌ های کاربری در انواع مانیتورهای اندروید کابل مشابه تلفن‌ های همراه اندروید هستند و برای دسترسی به محیط‌ های نرم‌ افزاری و اپلیکیشن های مختلف بسیار روان می‌ باشند.

 

سیستم عامل ویندوز:

سیستم‌ عامل ویندوز قدیمی‌ ترین انواع سیستم‌ های نرم‌ افزاری است که ساختار ساده‌ تری نسبت‌ به سیستم عامل اندروید دارد، اما افراد بسیار زیادی از مانیتور تصویری سایپا مجهز به سیستم‌ عامل ویندوز استقبال می‌ کنند چون قیمت آن‌ ها پایین‌ تر است و در صورت استفاده کردن روزانه بازدهی مطلوبی دارد.

هر کدام از این موارد بر کیفیت و پخش تصویر توسط آن مؤثر است. بنابراین هنگام خرید مانیتور سایپا حتماً به این موارد باید دقت کافی داشته باشید چون هر کدام از این موضوعات می‌ تواند بر روی قیمت مانیتور تصویری سایپا تأثیرگذار باشد.